• 09128307939
  • 09391931323

برند فروشی یا برند آماده چیست و دارای چه مزایایی دارد؟


روش‌های فروش برند مواد غذایی یا تکنیک‌های فروش برند مواد غذایی چیست؟

در فروش مواد غذایی تکنیک‌های زیادی استفاده می‌شود که می‌توان به برخی از تکنیک‌های بازاریابی و فروش که فروشندگان حرفه ای از آن استفاده می کنند، اشاره کرد.
۱-تکنیک معرفی محصول
 شامل (مزایای آن نسبت به محصول مشابه در بازار ازنظر قیمت،بسته‌بندی،‌ حاشیه سود( مارژین-مارجین) برند و کیفیت، طعم و مزه محصول ).
۲- تکنیک دادن نمونه مجانی 
جهت تست اولیه محصول
۳-تکنیک دعوت
در این تکنیک از مشتری دعوت می‌کنیم که با خرید این محصول به سبد سود خود اضافه کند و درواقع محصول را مساوی سود در نظر می‌گیریم.
۴-تکنیک پیگیری
امکان خرید نکردن مشتری دربار اول از فروشنده مواد غذایی بسیار بالا است. در این زمان گاهی  نه گفتن مشتری به چندین بار می‌رسد، اما در ایران تکنیک پیگیری کردن مؤدبانه می‌تواند راه خوبی برای اینکه محصول خود را در قفسه مشتری جای دهیم باشد. 
۵تکنیک خرید دوباره
در این تکنیک شما به مشتری وعده می‌دهید که این محصول در عرض کمتر از چند روز به فروش می‌رسد و در این زمان سعی می‌کنید که محصول را توسط خودتان یا دوستان یا آشنایانتان خرید داری شود، تا اینکه خریدار نسبت به  فروش کالای شما اطمینان پیدا نماید.
۶- تکنیک مزایایی ثانویه محصول
در این تکنیک که در بیشتر مواقع جواب می‌دهد،‌ استفاده از خدمات اضافه‌ای است که به همراه محصول  می‌توانید به مشتری عرضه کنید. مثلاً ترغیب مشتری به خرید بیشتر با استفاده از طرح تخفیف پلکانی و یا دادان تبلیغ پلکانی،‌ شرکت در قرعه‌کشی یا  قرار دادن محصول اضافی در خریدهای  بالاتر از سقف تعیین شده حجمی ، تناژی و ریالی به عنوان طرح های پیشبرد فروش در فروش مواد غذایی استفاده می گردد. 

برند فروشی یا برند آماده در واقع تمام مراحل ثبت برند و علامت تجاری را طی کرده و آماده بهره‌برداری می‌باشد.
در اختیار داشتن برند تجاری برای مالک آن یک نوع امتیاز است و جزء اموال و دارایی‌های وی تلقی می‌شود، بنابراین او این حق را دارد که در ازای دریافت مبلغی مشخص آن را به غیر واگذار نماید.

چرا برند فروشی بخریم؟

ثبت برند تجاری مستلزم زمان، مراحل، شرایط و پیچیدگی‌های خاص خو می‌باشد.
برای بعضی از افراد به دلایلی که در زیر بیان خواهیم کرد ثبت برند امکانپذیر و یا مقرون به صرفه نیست. بنابراین برند فروشی می‌تواند انتخابی هوشمندانه برای این افراد باشد.
  • بعضی‌ها فرصت کافی برای طی کردن مراحل ثبت برند (حداقل ۵ تا ۶ ماه) را ندارند. بنابرین با خرید برند آماده در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنند، چرا که خرید علامت تجاری تنها با حضور در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
  • برای ثبت برند نیاز به مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس یا پروانه بهره‌برداری خواهید داشت و اگر برند مورد نظر لاتین باشد باید کارت بازرگانی هم داشته باشیم. اما خرید برند آماده هیچ کدام از این مدارک را نیاز ندارد.
  • برند فروشی دردسرهای ثبت برند را ندارد! مثلا چون تمام مراحل ثبت آن به اتمام رسیده و تصدیق آن صادر شده، دیگر نگرانی رد اظهارنامه یا اعتراض افراد ثالث را نخواهید داشت.
  • برند فروشی یا علامتی وجود دارد که قبلا در بازار دارای کارکرد بوده است. شاید فکر کنید ایده‌های بهتری برای رشد و گسترش آن برند تجاری دارید! با خرید برند می‌توانید تمام ایده‌های خود را اجرایی کنید.
با توضیحات بالا کاملا مشخص شد خرید برند آماده یا برند فروشی دارای چه مزایایی می‌باشد.
خانه برند به عنوان مجموعه‌ای که به صورت تخصصی در زمینه برند و علائم تجاری فعالیت می‌کند، گلچینی بی‌نظیر و فوق‌العاده از برند آماده واگذاری را در زمینه‌های مختلف مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و… در اختیار دارد.

میهن برند : فروش برند / فروش برند تجاری/فروش علامت / فروش علامت تجاری

جهت برقراری تماس از شماره های زیر استفاده نمائید

شماره تماس : 09128307939

شماره تماس : 09391931323

  • 4
http://mihanbrand.com/
  • 1398/11/09

میهن برند !

فروش برند / فروش برند تجاری/فروش علامت / فروش علامت تجاری/ فروش نام تجاری/ فروش لوگو/برند فروشی (فروش برند : غذایی | شوینده| آرایشی | لوازم خانگی)

09128307939